wtorek, 8 listopada 2011

Zaproszenie na warsztaty dla przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek czeski

Czesko - Polska Izba Handlowa i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki  w ramach projektu„Potencjał eksportowy czesko – polskiego pogranicza“ zapraszają wszystkie przedsiębiorstwa z terenu województwa opolskiego zainteresowane ekspansją na rynek czeski do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pod tytułem:
„Zagadnienia prawne i podatkowe dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w Republice Czeskiej  w dniu 16 listopada 2011r.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym Ostrówek, w budynku Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Piastowskiej 14 w Opolu, w godzinach: 9.00 – 14.00.
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa działające w następujących branżach:
-       budowlana
-       energetyczna/ odnawialne źródła energii
-       IT
-       metalowa, maszynowa
-       rolno-spożywcza
-       drzewna
-       turystyczna
i inne.
W trakcie warsztatów, prowadzonych przez ekspertów z renomowanego czeskiego biura adwokackiego Kocián Šolc Balaštík we współpracy z polskim biurem adwokackim Wardyński & Partners, będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję do zapoznania się z prawnymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Republiki Czeskiej w zakresie prawa handlowego oraz systemu podatkowego.

Zgłoszenie udziału należy kierować do:  a.zniszczol@ocrg.opolskie.pl lub faxem na numer: 077 40 33 644

Istnieje również możliwość przygotowania listy zapytań do ekspertów a tym samym uzyskania nieodpłatnej porady na interesujące Państwa tematy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Republiki Czeskiej. Prosimy o jej wcześniejsze przesłanie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Źródło: Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki