czwartek, 15 marca 2012

III edycja Krapkowickich Targów Pracy i Edukacji, 21 marzec 2012 r. Hala Widowiskowo – Sportowa „Otmęt“ w Krapkowicach.


Władze Samorządowe Powiatu Krapkowickiego, Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach Zespół Szkół im. Jana Kilioskiego oraz Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich zapraszają pracodawców i przedstawicieli szkół do udziału w III edycji Krapkowickich Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się 21 marca 2012 w godzinach 10.00 - 13.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej „Otmęt“ w Krapkowicach.
Targi skierowane są do młodzieży powiatu krapkowickiego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jak również do osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Celem targów jest zapoznanie z ofertą edukacyjną, ofertą kształcenia zawodowego, ofertami pracy, praktyk zawodowych oraz prac sezonowych jak i wymaganiami stawianymi przed potencjalnymi pracownikami. Wychodząc naprzeciw absolwentom szkół ponadgimnazjalnych zostaną przygotowane oferty szkolnictwa wyższego na terenie Opolszczyzny oraz województw ościennych. Ważnym punktem programu będzie prezentacja pt.: „Jak rozwijać biznes w kryzysie”, którą przedstawi trener biznesu i konsultant Pani Katarzyna Hein – Peters.
Udział w targach jest całkowicie bezpłatny, wystawcom zapewnione zostaną  stoiska wystawiennicze. Goście targów będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, które wprowadzą uczestników w wiosenny nastrój.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach