środa, 25 lipca 2012

Największe na świecie targi wielobranżowe. Targi China Import and Export Fair w Kantonie (październik 2012).

Chińskie Targi Importu i Eksportu China Import and Export Fair potocznie zwane Targami Kantońskimi są największymi i najważniejszymi targami wielobranżowymi na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców. Organizowane są one od 1957 roku, dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Z uwagi na ogromne zainteresowanie targami każda edycja targów została podzielona dodatkowo na trzy części, na których wystawiane są towary innego rodzaju.

Jesienna edycja odbędzie się w terminach: 15-19 i 23-27 października oraz 31 października – 4 listopada, z podziałem na branże. Zapraszamy Państwa do udziału w targach China Import and Export Fair w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Obsługę logistyczną na terenie Chin prowadzą nasi polsko-chińskojęzyczni rezydenci. Nasi rezydenci w Chinach obsługują firmy w  celu dalszego kontynuowania handlu z przedsiębiorcami chińskimi.

Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami i handlowcami z całego świata. W targach każdego roku bierze udział około 20.000 wystawców. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 200.000 z 200 krajów i regionów świata. Kompleks wystawienniczy w Kantonie zajmuje 580.000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie prezentowanych jest ponad 150.000 produktów. China Import and Export Fair są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach.
Targi odbędą się w nowym kompleksie Pazhou (południowo-wschodnia część miasta, na południe od Rzeki Perłowej).

Wystawcy na targach podzieleni są na kilka głównych kategorii.  

Część pierwsza targów obejmuje produkty przemysłowe, m.in. sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, narzędzia, maszyny i sprzęt, pojazdy i części zamienne, elementy konstrukcyjne, materiały budowlane, chemię i minerały, pojazdy i mechanikę precyzyjną.

Druga część to dobra konsumpcyjne. Tutaj prezentowane są m.in. artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, środki pielęgnacyjne do ciała, ceramika i wyposażenie domu, meble, produkty z kamienia i stali, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, gadżety reklamowe, rękodzieła i biżuteria, wyroby z wikliny i bambusa, artykuły ogrodowe, zegary, zegarki, artykuły optyczne.

Z kolei w trzeciej części targów motywem przewodnim są: tekstylia i odzież, tkaniny domowe, dywany i wykładziny, skóry, futra, obuwie i nakrycia głowy, lekarstwa, produkty lecznicze, wyposażenie szpitali, torby i walizki, żywność, herbata i napoje, artykuły  sportowo-rekreacyjne, papiernicze, zaopatrzenie biur.

Oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, bilet lotniczy, przejazdy na terenie Chin, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), pobyt na targach, obsługę miejscowego polsko-chińskojęzycznego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Szczegółówe informacje:
Tel./faks: +48 22-875 09 00
+48 22-875 09 01

Organizator wyjazdu:
Centrum Informacji Gospodarczej
03-984 Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9 lok. 158
tel. +48 22-875 09 00
WWW.cig-promocja.pl