piątek, 1 sierpnia 2014

Projekt ”Innowacje 4D-multidyscyplinarne wsparcie dla opolskich firm”

Zapraszamy do udziału w Projekcie pn.: ”Innowacje 4D-multidyscyplinarne wsparcie dla opolskich firm” realizowanym przez Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości” w partnerstwie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.
Projekt jest skierowany do osób z obszaru woj. opolskiego, pracowników naukowych,
naukowo-dydaktycznych, dydaktycznych opolskich uczelni i jednostek naukowych oraz do pracowników przedsiębiorstw, a w szczególności do przedsiębiorstw z branży ekoenergetycznej i zielonej technologii.
W ramach Projektu:
Uczestnicy skorzystają z bezpłatnych szkoleń z zakresu innowacji produktowej, procesowej, organizacyjnej i marketingowej.
Naukowcy wraz z pracownikami przedsiębiorstw odbędą staże, za które otrzymają finansowy dodatek stażowy i dokonają analizy firm pod kątem potencjału innowacyjnego.
Przedsiębiorstwa otrzymają dokumentację wdrożeniową zawierającą kompletną analizę przedsiębiorstwa i gotową propozycję wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.
Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na spotkanie informacyjno-promocyjne, które odbędzie się 6 sierpnia 2014 roku w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu .
Wszelkie informacje o Projekcie dostępne są na stronachwww.spp.opole.pl i www.pnt.opole.pl .