piątek, 26 września 2014

Ankieta konkursu Złota Setka 2014

Izba Rzemieślnicza w Opolu we współpracy z Opolskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, Nową Trybuną Opolską oraz Izbą Rolniczą zachęca do udziału w II edycji „Złotej Setki” przedsiębiorstw województwa opolskiego. W tym roku po raz pierwszy mogą brać udział mikro i małe przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa rolne. Dane dotyczące przedsiębiorstw, które mają obowiązek sprawozdawczy zbierane są z baz danych Krajowego Rejestru Sądowego. Natomiast dane jednoosobowych działalności gospodarczych, mikro i małych przedsiębiorstw pozyskiwane są z ankiet, które każdy przedsiębiorca może wypełnić online klikając na link: ankieta Złota Setka 2014
 
Można również pobrać ankietę w formie doc lub pdf i po wypełnieniu proszę ją dostarczyć do jednej z instytucji współorganizujących ranking lub przesłać e-mailem na adres: info@izbarzem.opole.pl.

Celem obecnej edycji „Złotej Setki” przedsiębiorstw województwa opolskiego jest stworzenie listy rankingowej w oparciu o dane finansowe, kadrowe itp. Po raz pierwszy mogą zaprezentować się mikro i małe firmy, w których drzemie duży potencjał. Sektor mikro i małych przedsiębiorstw jest bardzo ważny w aspekcie dynamiki rozwoju regionu i stanowi ważny element. Niestety niejednokrotnie jest on marginalizowany. W związku z powyższym zachęcam do wypełniania ankiet każdego przedsiębiorcę: i tego prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małego czy średniego.

Do pobrania:
ankieta Złota Setka 2014.pdf
ankieta Złota Setka 2014.docx