czwartek, 23 kwietnia 2015

Salon “BHP w przemyśle”

Salon „BHP w przemyśle” odbędzie się w ramach największych w Polsce targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska, organizowanych w dniach 9-12 czerwca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Salon będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi środkami ochrony osobistej, zabezpieczeniami przed upadkiem z wysokości oraz środkami ochrony zbiorowej, aparaturą pomiarową i kontrolną oraz urządzeniami ochronnymi instalowanymi na maszynach, środkami i sprzętem do udzielania pierwszej pomocy, sprzętem i środkami do utrzymywania czystości, wyposażeniem miejsc pracy służących ergonomii, a także ze szkoleniami i środkami dydaktycznymi oraz znakami bezpieczeństwa.
Salon “Bezpieczeństwo pracy w przemyśle” powinni odwiedzić zarówno pracownicy służb bhp, dystrybutorzy i przedstawiciele hurtowni, jak i końcowi odbiorcy, czyli pracodawcy i pracownicy z różnych dziedzin przemysłu. ITM Polska to targi wysoko cenione przez fachowców i środowiska biznesowe. W 2014 r. liczba zwiedzających osiągnęła ponad 16 tysięcy osób z Polski i zagranicy, a liczba wystawców - 1000 firm z 30 państw.