środa, 24 lutego 2016

Targi Kobiece - Kobiety w Centrum, Opole 12-13.03.2016 r.

 W imieniu organizatora, zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Kobiecych -  Kobiety w Centrum, które odbędą się pierwszy raz  na Opolszczyźnie w dniach 12-13.03.2016 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu.

Targi Kobiece adresowane są  do  wszystkich świadomych kobiet, które pragną kierować swoim życiem poszukując nowych możliwości  i rozwijając swoje umiejętności, zainteresowanych zdrowym stylem życia i odżywiania, realizujących się zawodowo i prywatnie, ciekawych nowych produktów i usług ułatwiających im codzienne życie. Targi stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą kobiecą. Na targach kobiety znajdą odpowiedzi na pytania: Jak aktywnie spędzać czas? Jak dbać o swoje zdrowie i urodę?

Przez dwa dni gościć  będą  producenci, usługodawcy i przedstawiciele branży kobiecej. Na targach wszystkie kobiety znajdą okazję do zaczerpnięcia inspiracji, przykładów na nowe pomysły i trendów  w modzie, dowiedzą się o zdrowym stylu życia, kuchni i gotowaniu. Uzupełnieniem oferty wystawców będzie program wydarzeń towarzyszących, który pozwoli zwiedzającym uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, prelekcjach, panelach dyskusyjnych czy prezentacjach zgłębiających wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w targach jako Wystawcy. Rejestracja Zgłoszenia na targi poprzez stronę Internetową: www.kobiety.cwkopole.pl/

Zakres branżowy:
- wellness & spa
- moda
- wiedza
- hobby
- sport
- fotografia
- banki i ubezpieczenia
- RTV I AGD
- samochody
- zdrowie i uroda
- wolny czas
- podróże
- sztuka
- kuchnia i gotowanie

 KOSZTY:
Powierzchnia niezabudowana – 90 PLN/m2
Powierzchnia zabudowana - modułowa:
4 m2 – 600 PLN
6 m2 – 900 PLN
9 m2 – 1350 PLN
2 m2* – 1800 PLN
* W module 12m2 zaplecze z rozsuwanymi drzwiami GRATIS

Wydarzenia towarzyszące:

* "Kącik autoprezentacji medialnej" –warsztaty prowadzone przez Jolantę Kawecką
* Warsztaty tworzenia kobiecych podarunków - dla Mamy, dla Przyjaciółki dla Siebie..."
* "Maska - karnawałowy rekwizyt czy element codziennego życia" wykład - Jadwiga Kander
* Najpiękniejszy makeup dla kobiety to pasja! - Justyna Osiecka - Sułek
* Sprawny umysł na zawsze! Dlaczego wiek nie jest barierą w nauce języków obcych
* Warsztaty dla rodziców „Jak i dlaczego rozmawiać z dzieckiem o niepełnosprawności”
* Porady i wskazówki eksperckie, warsztaty, seminaria, nowości branżowe- prezentacje szkolenia  planowane z naszymi partnerami merytorycznymi

Dodatkowe pytania należy kierować do Pani Małgorzata Markiewicz, Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu , tel.  888 552 080  lub  77 446 16 84. 

 źródło: CWK Opole