środa, 14 sierpnia 2019

Ogólnopolski Konkurs Złotników „Złoto i Srebro w Rzemiośle 2019"

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza złotników i jubilerów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złoto i Srebro w Rzemiośle® Finał Konkursu odbędzie się w ramach programu Polskich Targów Złotniczo - Jubilerskich w dniach 3 - 5 października 2019 r. w Warszawie w hali EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14.
Konkurs powstał z myślą o złotnikach i jubilerach,  którzy cenią jakość, profesjonalizm i fachowość w sztuce złotniczej. Główną ideą jest promocja umiejętności osób, które od wielu lat wykonują ten zawód oraz młodych ludzi uczących się zawodu złotnik-jubiler lub rozpoczynających pracę zawodową w tej profesji. Tematy dla tegorocznych prac konkursowych:

    Juniorzy – PRACA MŁODEGO ZŁOTNIKA
    Seniorzy – SZTUKA MISTRZOWSKA - prace seniorów mogą być zgłaszane do dwóch grup: wykonane wyłącznie techniką ręczną i wykonane z zastosowaniem technik komputerowych.

Prace konkursowe należy zgłosić w terminie do 10 września 2019 r., a oceni je komisja konkursowa powołana z grona wybitnych fachowców złotników i jubilerów z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przedstawiciela targów.

Więcej informacji i regulamin: https://bit.ly/2YI6QxU