piątek, 14 maja 2021

Webinar poświęcony ochronie praw własności intelektualnej, wypracowywanych w firmach rzemieślniczych UPRP 20 maj 2021

Zapraszamy na bezpłatne, dedykowane firmom rzemieślniczym szkolenie, organizowane przez Urząd Patentowy RP przy wsparciu Związku Rzemiosła Polskiego, poświęcone ochronie praw własności intelektualnej, wypracowywanych w firmach rzemieślniczych.

Szkolenie obędzie się w czwartek 20 maja w godz. 10.00-12.00 w formule on-line i jest dedykowane głównie właścicielom i kadrze kierowniczej firm rzemieślniczych - prezentowane zagadnienia będą bliskie i przydatne rzemieślnikom, uwzględnione będą aspekty biznesowe i praktyczne.
Szkolenie ma też pomóc w uświadomieniu, że rejestracja znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych i patentów jest niezbędna dla wsparcia rozwoju firmy i zwiększenia jej zysków.

Szkoleniowcy są otwarci na omówienie przykładów z naszego środowiska, dlatego niezależnie od uczestnictwa w szkoleniu, prosimy o przedstawianie konkretnych przypadków dotyczących problematyki ochrony praw stanowiących prawa intelektualne na podstawie kazusów z różnych branż rzemieślniczych. Istnieje także możliwość zgłaszania pytań w czasie szkolenia (pytania i propozycje mogą być zanonimizowane i uogólnione).

Zainteresowani właściciele i przedstawiciele firm rzemieślniczych proszeni są o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu wraz z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy i adresu e-mail, w terminie do końca dnia 18 maja br. na adres e-mail: romaniuk@zrp.pl. Link do webinara przekażemy w przyszłym tygodniu.

Dodatkowo podajemy linki do stron www, na których znajdują się bieżące informacje Urzędu Patentowego RP:

https://uprp.gov.pl/pl/aktualnosci/informacje

https://uprp.gov.pl/pl/publikacje

https://uprp.gov.pl/pl/platforma-edukacyjna

źródło: ZRP